10 rzeczy, które pożałujesz, że nie wykorzystałaś na swoim ślubie i weselu. Koniecznie wkomponuj te pomysły w Waszą uroczystość.

12 września 2013Dzisiaj pokażę Wam 10 rzeczy, z których Młodzi często rezygnują, a później żałują.
Zamiast żałować przemyśl jeszcze raz swoją decyzję i wkomponuj te pomysły z Twoje wesele. 

Rezygnowanie z kamerzysty.

Większość Młodych decyduje się teraz na fotografa i rezygnuje z usług kamerzysty. 
Pomyślcie jednak jak cudownie będzie uczucie kiedy na 25 leci ślubu odtworzycie film i wrócicie wspomnieniami do tego dnia. Albo kiedy pokażecie film swoim pociechom.
Jeśli nie chcecie zatrudniać profesjonalnego kamerzysty, to spytajcie wśród gości czy mają kamery i poproście by nagrali najważniejsze elementy wesela.
Jest mnóstwo darmowych programów, w którym możecie edytować film i zrobić nawet własny teledysk. Otrzymanie zdjęć z logo fotografa.

Chcecie wysłać gościom zdjęcia weselne, ale na każdym zdjęciu jest logo fotografa? Od razu z góry zaznacz, że zgadzacie się na wykorzystanie Waszych zdjęć w celach marketingowych, ale zdjęcia chcesz mieć czyste. Pomyśl o założeniu strony ze zdjęciami z wesela i podziel się linkiem i hasłem ze swoimi gośćmi.


Goście za długo czekają na posiłki.

Przyjechaliście na salę, wszyscy siadają do stołu i już nie mogą się doczekać rosołu, a tu muszą czekać.
(Uwierzcie mi 3/4 Waszych gości będzie marzyło o rosole już w kościele). Nie dopuście do sytuacji, by Wasi goście musieli czekać na posiłki w ciągu dnia. Po prostu pić na pusty żołądek nie może się dobrze skończyć. 
Zespół nie zagra Waszej piosenki.

Macie swoją ulubioną piosenkę lub piosenki? Zespół koniecznie musi ją dla Was zagrać. Bez względu na to, czy będzie to pierwszy taniec, czy w ciągu zabaw. Wasza piosenka musi zagrać na Waszym weselu!Wódka to jedyny alkohol na weselu. 

Musicie brać pod uwagę, że nie każdy pije wódkę. Warto zaopatrzyć się w wino i gotowe drinki oraz w piwo. Jeśli nie ogranicza Was budżet warto zatrudnić również barmana, który będzie przygotowywał gościom drinki. Mohito i Manhattan to must have!
Noc poślubna spędzona w domu rodziców. 

To jest Wasza pierwsza noc jako małżeństwo, zarezerwujcie sobie co najmniej 3 gwiazdkowy hotel. Ma być szampan i czekoladka na poduszce. To jedyna taka noc! Nawet jeśli od razu rzucicie się do łóżka i zaśniecie to w najlepszych warunkach!Nie robienie zdjęć rodzinnych.

Róbcie jak najwięcej zdjęć rodzinnych - wspólnie. Nikt nie wie co się stanie, takie zdjęcia to pamiątka na życie, bo być może nie będziecie mieli już okazji na takie zdjęcia. 
Przejście z kościoła prosto na salę. 

Dajcie sobie 15 minut na czas tylko dla Was. Kiedy wejdziecie na salę każdy już coś od Was będzie chciał.
A w końcu to jest WASZ dzień Nie podziękowanie świadkom na weselu.

Pomagali Wam przed weselem, pomagają na weselu i na pewno pomogą po weselu.
Podziękujcie im za to. Może to być drobny prezent lub po prostu kilka ciepłych słów. 
Kupno tanich butów na wesele, 
bo w końcu będę je miała na sobie raz.

Sukienkę też będziesz miała na sobie raz, a cena Cię nie obchodzi tylko wygląd.
Pamiętaj, że cena nie gra roli! Buty muszą być wygodne. Będziesz w nich tańczyła, stała przez cały dzień i całą noc! Pamiętaj, by w ślubnych butach pochodzić chociaż po domu. Nie zakładaj nowych butów, bo będą Cie obcierały!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥