6 rzeczy, które nie powinniśmy robić na ślubie. Tego nie rób w kościele! Przemyśl i zastosuje w Twoim dniu!

24 września 2013Tych rzeczy nie powinniśmy robić na ślubie w kościele!

Powinnaś też powiadomić swoich gości, by nie popełniali tych błędów.

Łamać zasady moralne

Brzmi dziwnie? W kościele nie powinniśmy przyjść z odkrytymi ramionami, ani w zbyt krótkiej sukience. Unikajmy również dekoltów.


Nie wytłumaczyć gościom zasad panujących w kościele

Różne religie mają różne zwyczaje. Jeśli robicie coś o czym niewiele wiedzą, warto poinformować o tym gości przed ślubem, by wiedzieli co się dzieje. 


Spóźnić się lub przyjechać dokładnie na tą godzinę

Świadkowie muszą przed ceremonią zapłacić organiście i upewnić się, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik - na miejscu powinniście być najpóźniej 15 minut wcześniej. Goście siedzący z tyłu kościoła.

Poproście świadków, by przypilnowali, by goście zasiadali od pierwszych ławek - nie jest powiedziane, że najbliższa rodzina zasiada w pierwszych ławkach. Goście siadają od pierwszych ławek. Co jest również ważne? Jeśli wiesz, że z Twojej strony jest więcej gości niż od narzeczonego, to poproś by goście zasiadali po obu stronach - by wyrównać. 


Przedłużanie zaślubin

Trzymajmy się tradycji i nie przedłużajmy sztucznie lub niepotrzebnymi rzeczami ceremonii. Goście siedzą i w myślach mają już rosół:) Francuskie pocałunki

Owszem, jest to Wasz pierwszy małżeński pocałunek, ale nie jest to ani odpowiednie miejsce, ani odpowiedni czas na takie pocałunki. 
Zachowajcie to na noc poślubną:)


2 komentarze:

  1. Oj ważne jest jeszcze przypomnienie, że goście muszą czekać na Młodą parę W KOŚCIELE a nie przed albo przyjechać gdy Młodzi już weszli. Wchodzenie go pustego kościoła to przykre i niegrzeczne. Odwrotnie z wychodzeniem. Młodzi mają być podziwiani przez gości :)
    M.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥