15 rzeczy, które powinniście zrobić 15 dni przed ślubem. Wielkie odliczanie czas zacząć...

29 października 2013


Dzisiaj pokażę Wam 15 rzeczy, które powinniście zrobić 15 dni przed ślubem.

Ostatnie dwa tygodnie przed ślubem lubią być burzliwe. Wydaje się, że masz jeszcze milion rzeczy to zrobienia, a czasu co raz mniej. Weź głęboki oddech. Przeczytaj te wskazówki, a na pewno stres nie będzie Ci już tak dokuczał.** 15 dni do ślubu: Odbierzcie obrączki od jubilera, jeśli zmienialiście rozmiar lub dawaliście grawer.

** 14 dni do ślubu: Zapomnij o dermatologu! Już jest za późno na wszelkie zabiegi. Mikrodermabrazja ani peelingi nie są zalecane. Występuje za duże ryzyko podrażnienia skóry. Rób wszystko, tak jak robiłaś wcześniej - to jest najbezpieczniejsze.

** 13 dni do ślubu: Idź do fryzjera na farbowanie i podcinanie włosów. Jeśli coś będzie nie tak, to zdążysz jeszcze wszystko poprawić.

** 12 dni do ślubu: Skompletuj ostateczne miejsca siedzące. To również dobry czas, by wydrukować imienniki. 

** 11 dni do ślubu: Przygotuj pudełko na salę, do której włożysz: księgę gości, kamerki jednorazowe, świeczki i zorganizuj kogoś, by przyniósł je na salę. 
** 10 dni do ślubu: Zapakuj prezenty dla gości i znajdź kogoś kto dostarczy je na salę.

** 9 dni do ślubu: Zacznij chodzić w butach ślubnych po domu, byś przyzwyczaiła stopy do nich. Nie będziesz w stanie tańczyć, jeśli będziesz miała plastry na stopach.

** 8 dni do ślubu: Idź do kosmetyczki, by profesjonalnie wykonała Twoje brwi. Tydzień wystarczy, by zaczerwienie zniknęło. Pojedyncze włoski usuń wieczór przed ślubem.

** 7 dni do ślubu: Potwierdź wszystkich "pomocników". Upewnij się, że fotograf i DJ pamięta jak się umawialiście i nie zaliczą żadnej wpadki. Sala potrzebuje ostateczną listę gości, DJ listę utworów. Upewnij się, że kwiaciarnia pamięta o kolorze kwiatów, a cukiernia o smaku tortu. Załatw wszystko osobiście lub przez telefon - to najbezpieczniejsze sposoby. 

** 6 dni do ślubu: Spakuj walizki na podróż poślubną i upewnij się, że masz przygotowane wszystkie papiery: paszporty itd. Spakuj również walizkę na noc w hotelu po ślubie i zatrudnij kogoś, kto zaniesie walizki do pokoju w dniu ślubu. ** 5 dni do ślubu: Trzymaj się z daleko od słonych i niezdrowych posiłków. Starałaś się kilka miesięcy, by się zmieścić w sukienkę, więc te parę dni wytrzymasz i unikniesz ryzyka wyskoczenia pryszcza.

** 4 dni do ślubu: Odbierz sukienkę i przygotuj biżuterię, bieliznę, buty itd. w jedno miejsce. To zagwarantuje, że nikt nie będzie szukał czegoś w dniu ślubu i tworzył niepotrzebne zamieszanie.

** 3 dni do ślubu: Poćwicz trochę, to uwolni stres: Teście nadchodzą! Teście nadchodzą!

** 2 dni do ślubu: Przygotuj koperty z pieniędzmi dla księdza i innych osób i przekaż je świadkom.

** 1 dzień do ślubu: Zrób manicure, pedicure i masaż oraz PRZEŚPIJ SIĘ. Jutro ten wielki dzień!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥