Piwonie jako motyw przewodni ślubu i wesela, czyli jak można ozdobić całe wesele pięknymi kwiatami.

23 lutego 2014


Ci, którzy czytają moje blogi już od dłuższego czasu wiedzą, że jestem fanką piwonii na ślubie. Dziś wpadłam na pomysł, by użyć je nie tylko w bukiecie, ale na całym weselu. Zobaczcie efekty.

Muszę dodać, że piwonie kwitną w czerwcu, więc najlepszą pora na wybranie tego motywu jest właśnie czerwiec. W przeciwnym razie albo ich w ogóle nie dostaniemy, ale będą bardzo drogie. 


Dekoracje z piwonii na sali i w kościele, to rzecz od której bym chciała rozpocząć. 
Teraz chciałabym Wam pokazać jak wyglądałyby torty, gdybyśmy je ozdobili piwoniami w różnych kolorach. Mój faworyt, a w sumie jeden z faworytów to ten pierwszy tort.
I oczywiście na sam koniec pokażę Wam również bukiety ślubne. Powtarzają się one na moich blogach dość często, ale to dlatego, że po prostu jestem w nich zakochana. Pokażę Wam jedynie kilka propozycji. Czekam na czerwiec, wtedy cały dom nimi ozdobię ♥♥

Jak Wam się podobają piwonie jako motyw przewodni? Jakie są Wasze ulubione kwiaty? 
Jeśli macie pomysły lub prośby na posty to piszcie, chętnie Wam pomogę. 


Źródło zdjęć: Pinterest 

10 komentarzy:

 1. Piękne! też kocham piwonie :) kojarzą mi się z dzieciństwem, beztroską i naturalnością :) w bukiecie ślubnym wyglądają tak "zwyczajnie" bez żadnej pompatyczności i sztuczności. Rewelacja:) Ja kocham konwalie - ale nie na ślubie :) bardziej na komunię :) i wszelkie kwiaty wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje kochana za odwiedziny:) Ja piwonie odkryłam nie tak dawno temu i je pokochałam:):)

   Usuń
 2. śliczne te kwiaty jednak mi bardziej one pasują na dekorację np. stołu niż na bukiet ślubny ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. TO MOJE UKOCHANE KWIATY <3 najpiękniejsze!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. jak już tylko zaczęliśmy planować wesele w czerwcu wiedziałam, że chcę mieć bukiet z piwonii, nie miałam jednakże pomysłu na motyw przewodni wesela:) dziękuje za inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. od samego początku wiedziałam, że mój bukiet ślubny w czerwcu będzie z piwonii, nie miałam jednakże pomysłu na motyw przewodni wesela... dziękuję za inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. od samego początku wiedziałam, że mój bukiet ślubny w czerwcu będzie z piwonii, nie miałam jednakże pomysłu na motyw przewodni wesela... dziękuję za inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. od samego początku wiedziałam, że mój bukiet ślubny w czerwcu będzie z piwonii, nie miałam jednakże pomysłu na motyw przewodni wesela... dziękuję za inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥