Lista rzeczy, za którymi może Twoje wesele zatęsknić. Co warto mieć na swoim weselu.

13 marca 2014


Mówiłam już o rzeczach, za którymi nasze wesele nie zatęskni, więc przyszła pora na przedstawienie Wam ciekawych pomysłów, które mogą się okazać hitem na weselu.* Piosenka na pierwszy taniec *


Wybierzcie piosenkę, która coś dla Was znaczy, ale również nie zabije przy tym innych. Heavy metal i niecenzuralne piosenki to nie miejsce na wesele.

Piosenki, które nie są zbyt oryginalne na pierwszy taniec, więc może wybierzcie inne niż te:
- "When a man loves a woman" - Michael Bolton 
- "Kiss from a Rose" - Seal
- "You're beautiful" - James Blunt
- "I swear" - All 4 One
- "I will always love you" - Whitney Houston
- "Hey, Soul Sister" - Train
- "Can you feel the love tonight" - Elton John
- "Hello" - Lionel Richie
- "Heaven" - Bryan Adams
- "Iris" - Goo Goo Dolls
- "The power of love" - Celine Dion
- "I want to know what love is" - Foreigner
- "Lady in Red" - Chris De Burgh

Znacie inne piosenki, które są oklepanymi piosenkami na pierwszy taniec? 

* Przesłodka osóbka nosząca obrączki lub sypiąca kwiaty * 


Bez względu na to czy będzie ona sypać kwiatki czy nieść Wam obrączki na pewno będzie absolutnym hitem. Takie dzieciaczki rozluźnią atmosferę w kościele.

* Kreatywne zaproszenia * 


Nawet jeśli Ty nie jesteś kreatywną osobą to takie zaproszenie na pewno bardzo ucieszy Waszych gości. Będzie to coś wyjątkowego i oryginalnego. Możecie dołączyć mapkę, wskazówki dotyczące Waszego wesela, Wasze numery podane w oryginalny sposób, a nawet czekoladkę.

* Piękny tort *


Wygląda pięknie na zdjęciach, będzie można go wykorzystać jako atrakcje. Jest wiele plusów obecności pięknego tortu na weselu. 

* Wyjątkowe buty *


Nie muszą być białe! Ale muszą być wyjątkowe. Będą pięknie wyglądać na zdjęciach i Ty będziesz czarować jeszcze bardziej.

* Prezenty dla gości, które naprawdę pragną *


Migdały, cukierki, lizaki - wszystko wygląda pięknie, ale czy nas goście naprawdę tego potrzebują? Zastanówcie się co sprawiałoby im radość? Może mini wersja ulubionego wina? Lub wina weselnego?


* Podpisywanie potraw *


Postanowiliście czarować z daniami? Poinformujcie swoich gości o potrawach, którymi ich poczęstujecie. Mogą być to drobne flagi, napisy lub karteczka wbita na wykałaczce.

* Spersonalizowane dekoracje *


Bez względu na to czy będą to Wasze imiona, inicjały czy nazwisko męża (Pan i Pani ***) takie elementy tworzą przyjemną atmosferę. Z łatwością wykonacie je własnoręcznie. 2 komentarze:

  1. Mnie się podobają personalizowane gadżety. Są super. Zwłaszcza jakieś fajne napisy na np. na krzesłach. Wyglądają świetnie podczas sesji zdjęciowej i są fajna pamiątką do końca życia:) A takie małe, słodkie berbecie niosące obrączki kompletnie rozwalają :) Są takie urocze :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥