9 sekretów, które pomogą w organizacji letniego ślubu i wesela.

26 kwietnia 2014


Najwyższa pora, by planować letni ślub. Dlatego przygotowałam dla Was 9 sekretów, które pomogą Wam w organizacji letniego ślubu. 


♥ Rezerwacje czas zacząćLato jest najpopularniejszym okresem ślubnym, dlatego kiedy się już zdecydujecie na letnie wesele szukajcie sali, fotografa i zespołu i szybko się na nich decydujcie. Najpopularniejsze miejsca są często zarezerwowane lata w przód.

♥ Szukaj miejsca na zewnętrzne i wewnętrzne wesele
Nie ryzykujcie wybierając miejsce na wesele pod gołym niebem. Musicie mieć zawsze plan B, albo będzie to namiot, albo inna sala. Gdzie opcja pierwsza jest bardziej rozsądna. 


♥ Wybierz odpowiednią sukienkę
Musi być przewiewna, a Ty musisz bez problemu z niej oddychać. Im więcej warstw będzie miała sukienka tym cieplej tobie będzie. A jeśli za gorąco to niesie to za sobą dużo nieprzyjemności. W najgorszym wypadku zemdlejesz....

♥ Wybierz odpowiednią godzinę ceremonii
Wybierzcie taką godzinę, by słońce Was nie stopiło. Nawet w największej katedrze ciężko wystać ponad godzinę w takim upale. 

♥ Przygotuj napoje przed i po ceremonii
W upalny dzień trzeba dużo pić, dlatego przygotujcie dużo napojów dla swoich gości, aby mieli dużo picia pod ręką. Najlepiej wodę i omijać słodkie napoje gazowane.

♥ Przygotuj lekkie napoje 
Zapomnijcie o ciężkich, tłustych i smażonych potrawach. Po takim obiedzie nikomu nie będzie się chciało bawić. Postawcie na lekkie sałatki i gotowane zamiast smażone potrawy. 

 Przygotujcie parasole dla swoich gości


Uchronią ich nie tylko przed słońcem, ale i ewentualnym deszczem. Każdy w tracie wesela potrzebuję odsapnąć od hałasu, więc w razie niepogody takie parasolki się przydadzą.

♥ Przemyślcie dekoracje
Wkomponujcie sezonowe owoce i kwiaty w dekoracji - nadadzą one świeżości i lekkości. I zapomnijcie o ciężkich obrusach, tiulach i innych materiałach, które przytłaczają. 
2 komentarze:

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥