8 rzeczy, które powinniśmy sobie odpuścić, kiedy się zdecydujemy na zimowy ślub.

16 lutego 2014


Dzisiaj pokażę Wam czego nie powinniście robić, kiedy zdecydujecie się na ślub w zimie. 1. Sztuczny śnieg


Nawet jeśli nie ma zbytnio śniegu na dworze, to i tak nie powinniśmy się decydować pod żadnym pozorem na sztuczny śnieg. Wygląda po prostu kiczowato, ponadto nikt nie chce wygrzebywać go z talerza.

2. Białe futro


Naprawdę białe futro skończyło swoje wielkie bum kilka lat temu. Zdecyduj się na każde inne okrycie: paszmina, koronkowa narzutka, ale białe futerko zostaw w domu : )


3. Bombki


Bombki są dekoracją na choinkę, dlatego tam też je zostaw, bo to jest Twoje wesele, a nie impreza świąteczna.

4. Śniegowce i kalosze 


Ależ one są cieplutkie i wygodne! Owszem są, ale kiedy decydowaliście się na zimowy ślub to wiedziałaś, że będziesz musiała się liczyć ze śniegiem. Niech nikt nie zobaczy Ciebie w sukni ślubnej i śniegowcach. NIGDY.

6. Płatki śniegu


Nie wycinaj płatków śniegu w serwetkach, nie ozdabiaj kopert płatkami śniegu, nie wieszaj na ścianach płatków śniegu. Wszyscy wiemy, że jest zimna, nie musimy tego pokazywać jeszcze w każdym możliwym miejscu.

7. Brokat


Brokat jest czymś takim, że w ciągu chwili może być dosłownie WSZĘDZIE dlatego omijajmy go ile się da. Wygląda pięknie, kiedy się go nie ruszy, a później każdy walczy z tym, by się go pozbyć.

8. Sople lodowe


Naturalne są pięknym zjawiskiem i na pewno na zdjęciach dodadzą tego czegoś, jednak omijajmy sztuczne, plastikowe i błagam Was nie dopuszczajcie do tego, by sople zwisały nas wejściem na salę. Wyobraźnia chyba każdego podpowie co może się stać z człowiekiem, kiedy taki sopel spadnie mu na głowę...

9. Sztuczne choinki


Jeśli na sali lub przed salą są prawdziwe sosny i świerki to możemy je delikatnie przybrać. Jednak nie targajmy ze sobą sztucznych choinek na salę - to nie Boże Narodzenie ; )

10. Korona Królowej Śniegu


Każda Panna Młoda wychodząca za mąż w zimie ją ma. Bądźmy bardziej oryginalni i po prostu koronę zostawmy w domu :) Proszę nie bierzcie moje rady dosłownie do serca. O gustach się nie rozmawia, ale jeśli ktoś szuka inspiracji to chętnie z nich skorzysta. Jeśli wszystkie rzeczy obecne na tej liście będą również obecne na Waszych ślubach to niech będą. W końcu to Wasz dzień. Poradnik Wam tylko może poradzić, ale końcowa decyzja należy do Was! W końcu to Wasz dzień :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥