6 sposobów na to by Wasz ślub był wyjątkowy i przez każdego zapamiętany.

17 lutego 2014


Każda Pani Młoda chciałaby, aby jej ślub był wyjątkowy.
Jeśli nie macie pomysłu co zrobić, żeby Wasz ślub się wyróżniał, to koniecznie zapoznajcie się z dzisiejszym postem.1. Postaw na biżuterię


Każdy będzie się spodziewał Panny Młodej w pięknej, ozdabianej sukience. Ale jeśli postawisz na piękną biżuterię, a sukienka będzie również piękna, ale prosta to każdy zapamięta to wesele.

2. Lounge Zone


Goście mają miejsce do wypicia kieliszka i spożycia kolacji, miejsce do tańczenia, ale jeśli chcą odpocząć przez chwilę to nie bardzo znajdą na to miejsce. Zadbaj o cichy kącik dla gości. Możesz postawić mały namiot w ogrodzie, a w nim wygodne pufy, sofy i koniecznie mini lodówkę z zimnymi napojami. Na pewno każdy gość będzie pamiętał o takim miejscu.


3. Osadzanie gości


Karteczki z imionami są raczej nudne, więc jeśli chcemy zaskoczyć naszych gości, to przygotujmy coś ciekawego i oryginalnego. 

4. Rozrywka


Pomiędzy tańcami i posiłkami warto zaoferować swoim gościom jakąś ciekawą atrakcję! Najlepiej niech to będzie na świeżym powietrzu. 


5. Dobre jedzenie


Goście najczęściej pamiętają jedzenie z wesela, więc postarajcie się, aby było wyjątkowe dobre. 


6. Alternatywna muzyka


To, że będzie DJ lub zespół to wszyscy będą wiedzieć, ale może zamówicie skrzypaczki, które będą przygrywać przy obiedzie?


7. Zamiast jednego dużego, wiele małych tortów
Wszyscy będą czekać na TORT, a jeśli zdecydujemy się kilka mniejszych, o różnych smakach? 
To na pewno pozostanie w pamięci. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥