Tulipany w bukiecie ślubnym - czyli jak wyglądają wiosenne bukiety ślubne z tulipanami.

18 lutego 2014


Już za nieco ponad miesiąc pojawi się kalendarzowa wiosna, co za tym idzie? Wiosenne kwiaty! W tym jedne z moim ulubionych - tulipany. Postanowiłam dzisiaj zrobić osobny post poświęcony właśnie bukietom ślubnym wykonanym z tulipanów.

Jednym z moich ulubionych kwiatów, jak już wspominałam są tulipany. Pewni dlatego, że rosną właśnie w moje urodziny. Najbardziej lubię żółte. Tulipany to kwiaty, które rzadko pojawiają się w bukietach ślubnych. Mimo wszystko chciałabym Wam pokazać jak pięknie wyglądają takie bukiety.


Mogą być w jednolitym kolorze - białe, żółte, czerwone itd. Lub wymieszane ze sobą. Jednak pod żadnym pozorem nie decydujmy się na sztuczne.


Najładniejsze są te bukiety, które składają się jedynie z samych tulipanów, luźno ze sobą związanych za pomocą kolorowych wstążek. 
Pamiętajmy, aby bukiet cały czas trzymać w wodzie i dopiero przed samą ceremonią wyjąć tulipany z wody. Po czym zaraz po ceremonii znów umieścić je w wodzie. Ważne jest również to, aby tulipany były świeże. Nie mogą być z poprzedniego dnia. 
Jak Wam się podobają tulipany w bukietach ślubnych? Jeśli brałybyście ślub na wiosnę to zdecydowałybyście się na taki bukiet? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥