Biel jako motyw przewodni ślubu i wesele, czyli eleganckie wesele w bieli. Inspiracje i pomysły na biały ślub i białe wesele.

21 lutego 2014


Przedstawiałam Wam już połączenie bieli z czernią. Jednak na samej bieli się jeszcze nie skupiłam, a w końcu biel to kolor obowiązkowy na ślubie. 

Chciałabym rozpocząć od zaprezentowania Wam jak wyglądają śnieżnobiałe bukiety ślubne. Oczywiście nie może zabraknąć piwonii ♥♥

Nie chcę Wam w tym poście pokazywać propozycji bieli z innym kolorem, ponieważ biel pasuje do każdego koloru. Skupię się jedynie na samej bieli. Tak wyglądałyby torty w wersji ONLY WHITE:
Teraz pokażę Wam jak pięknie może wyglądać sala, kiedy jest udekorowana jedynie bielą. Wydaję mi się, że opcja only white wchodzi w grę jedynie, kiedy Młodzi chcą mieć bardzo eleganckie wesele. Jednak tym najmłodszym bym tego koloru nie pomagała. Młoda Para Młoda powinna się otaczać kolorami. Jak Wam się podoba taki motyw? Jutro przedstawię Wam połączenie bieli z szarością. 

2 komentarze:

  1. Jak ślub to i biel, wiadomo, jednak ja bym do tych białych stołów dodała jakiś jeden mały kolorowy detal, np, w postaci rzuconych czerwonych kwiatów ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też dodałabym jakiś akcent kolorystyczny:) Wygląda to wszystko bardzo sztywno i smutno...

      Usuń

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥