Granatowe i niebieskie bukiety ślubne - kolejna propozycja czytelniczki na post. Jakie kwiaty wybrać na niebieski motyw przewodni?

20 lutego 2014


Dzisiaj mam dla Was kolejny post na życzenie jednej z naszych czytelniczek.
Jakie kwiaty wybrać na niebieski ślub i wesele. 


Pokażę Wam jak mogą wyglądać bukiety ślubne w kolorze granatowym i niebieskim.

Jakie kwiaty będą się nadawać do takiego bukietu?
♥♥ Hiacynty - kwitną wiosną. Są bardzo trwałymi kwiatami i długo wytrzymują bez wody.A poniżej zdjęcia jak hiacynty wyglądają w bukiecie. Warto połączyć je z innymi kwiatami lub kolorem. Wtedy bukiet wygląda na żywszy.


♥♥ Ostróżki - wysoki i delikatny kwiat ogrodowy. Nie lubi upałów i raczej nie wytrzyma zbyt długo bez wody.A teraz kilka propozycji w bukietach: ♥♥  Niezapominajki - są to wdzięczne kwiaty do bukietu, jednak nie są zbyt trwałe. W upalny dzień wytrzymają na godzinnej uroczystości bez wody. Później należy je niezwłocznie włożyć do wody.


A poniżej bukiety z użyciem niezapominajek.
♥♥ Błękitna hortensja - sprawdza się rewelacyjnie w bukietach ślubnych. A tak hortensje wyglądają w bukietach:Mam nadzieję, że post Wam się przyda. Jeśli chcecie, abym poruszała podobne tematy to śmiało piszcie w komentarzu. 

P.S. Rozpoczęłam współpracę z portalem Sweet Wedding - koniecznie ich odwiedźcie :) 

3 komentarze:

  1. Pięknie wyglądają niebieskie bukiety, ja miałam różowy :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam problem z tym kolorem. Chciałabym na swoim ślubie widzieć egzotyczny turkus, lazur ale ciężko spotkać stylizacje w tym odcieniu. Jeśli można to w przyszłości proszę o parę podpowiedzi- nie tylko w temacie kwiatów :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥