Ważne detale na naszym ślubie, o których lubimy zapominać. Koniecznie przeczytaj i dodaj jej do swojej listy rzeczy do zrobienia na weselu!

31 maja 2014Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka ważnych detali na weselu, o których zdarza nam się zapomnieć. Więc koniecznie przeczytajcie~!
Wielkie wejście
To pierwszy raz kiedy przedstawiają Was jako małżeństwo, więc jeśli będziecie wkraczać na sale zróbcie wielkie wejście. Niech będzie magicznie i bajecznie. Coś co Twoi goście jeszcze nie widzieli.


Pokieruj gości
Jeśli obiekt jest wielki i ciężko się w nim odnaleźć to porozstawiaj znaki, które nakierują gości w odpowiednie miejsce.Księga gości
To naprawdę świetna pamiątka, kiedy za kilka lat zerkniesz do księgi i zobaczysz kto razem z Wami bawił się w najważniejszym dla Was dniu. Przygotujcie ładny długopis, który będzie pasował do księgi i połóżcie go obok.


Odpowiednie światło
Zadbaj o odpowiedni klimat na weselu za pomocą odpowiedniego światła. Mogą to być świeczki, lampiony lub lampy z odpowiednim kolorem światła.


Pyszne desery
Wybierzcie desery, które nie będą smakowały jedynie Wam a wszystkim gościom. To, że Ty lubisz tylko sernik z rodzynkami, a nie lubisz szarlotki nie oznacza, że każdy na weselu będzie musiał jeść sernik.


Przygotujcie rozrywkę dla gości
Są momenty, gdzie Twoi goście mogą się nudzić: kiedy będą czekać na Was jak wrócicie z kościoła, kiedy pojedziecie na zdjęcia. Przygotujcie dla nich rozrywkę, by się nie nudzili.


3 komentarze:

 1. Osobiście sądzę, że zdjęcia w trakcie trwania wesela nie jest przyjemne dla gości. Taki zwyczaj powinien zniknąć moim zdaniem. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego co raz więcej par decyduje się na plener po weselu, aby jak najwięcej czasu spędzić z gośćmi:)

   Usuń
 2. Wiele pomysłów w tym artykule do mnie przemawia, i jest tu śliczna księga gości :) I to wilekie wejście podsunęło mi pewien pomysł, muszę to jakoś przemyśleć :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienia komentarza ♥♥ Na pewno odwdzięczę się tym samym w wolnej chwili ♥♥